Познайомимось поближче

Мелодія починається з першої ноти

саме визначає її характер.

Дитячий садок – своєрідна

перша нота життя.

11 лютого 2009 року гостинно відчинив свої двері для маленьких дошкільнят, після реконструкції, Широколузький ДНЗ ясла-садок. Де поріг  затишних кімнат переступили 35 вихованців - 2 групи.

В закладі створені гарні умови для всебічного розвитку та виховання дошкільнят: затишні та естетично оформлені сучасними меблями групові та спальні приміщення, створено предметно-розвивальне середовище.

Увесь режим дитячого закладу – це певна система, в якій кожен фрагмент життя малят спрямований на зміцнення їх здоров’я.

Доброзичлива атмосфера, комфорт, сприятливі умови в дошкільному закладі завжди дарують дітям радість, спокій, бажання відвідувати його.

Діяльність ДНЗ направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження і зміцнення фізичного та психічного  здоров'я дитини; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту; виховання потреби в самореалізації та самоствердженні.

Зміст роботи ДНЗ  визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та здійснюється за Державною базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», «Впевнений старт».

У червні 2011 року відкрито  1 групу з короткотривалим перебуванням дітей (1,5 год.) при ДНЗ.

У листопаді 2012 року відкрито третю групу з повним режимом роботи.

У жовтні 2013 року відкрито групу з короткотривалим перебуванням дітей при Фонтеняській ЗОШ І-ІІ ст.

У грудні 2013 року відкрито четверту групу з повним режимом роботи.