Середня група "Ягідка"

Кожна дитина – це унікальний світ!

Діти дуже різні, у кожній родині – традиції й своє життя.

Батьки та всі близькі дитині люди вірять, що їхня дитина дуже здібна, сприятлива, і хочуть щоб вона отримала гідну дошкільну підготовку й опанувала усіма навичками, які будуть необхідні в майбутньому.

Ви й ми – партнери на шляху освіти й виховання Ваших дітей!

Саме тому наш садочок поставив допомогти максимально розкрити й розвити здібності дітей, підготуй сформувати потрібні для віку дитини навички, добре її виховати!

Режим роботи: 7.30 – 18.00

Ягідками зростають діти в середній групі.

Девіз групи: «Ягідки ми маленькі – вправні, спритні, чепурненькі»!

Наше кредо: «Кращий спосіб зробити дітей, хорошими – зробити їх щасливими»!

Вихованцям завжди цікаво і весело. Про це дбають їх педагоги. Як приємно пофантазувати з вихователем :

Онуфрій Ганною Вікторівною

Освіта – вища

Стаж роботи: 6років 9 місяців

А коли поряд Мідянка Наталія Михайлівна

Освіта – вища

Стаж роботи: 5 років 7 місяців

то на обличчях діток сяє посмішка, адже вона така лагідна та уважна до дітей.

Помічники вихователя Драгун Ганна Михайлівна та Мідянка Наталія Михайлівна опановують закон здорового способу життя.

Через гру вихователі намагаються навчити дітей творчо мислити, самовиражатись в мовленнєвій, художній, театралізованій діяльності, розвивають гнучкість думки, оригінальність, допитливість, сміливість та креативність відповідно до вимог програми для дітей старшого дошкільного віку " Впевнений старт".

Працюючи над духовно - моральним розвитком дошкільників, вихователі спрямовують творчі сили на ствердження історичних надбань людства, національних ідеалів і духовної культури.

Педагоги дотримуються слів В. Сухомлинського:

"Духовне життя дитини повноцінне лише тоді, коли вона живе у світі гри, музики, фантазії, творчості. Без цього вона засушена квітка".

«У нашій групі затишно, дивись, як гарно в нас!

Веселі ягідки приймуть любого з Вас!

Ми вміємо любити із дітками дружити, здоровими зростаєм,

навчаємось і граєм, любим маму, рідний край

тож до нас ти завітай»!