Навчальний процес

Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня по 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

План роботи дошкільного закладу схвалюється педагогічною радою закладу, затверджується керівником дошкільного закладу і погоджується з управлінням освіти, молоді та спорту Тячівської РДА.

План роботи дошкільного закладу на оздоровчий період погоджується з санітарно-епідеміологічною службою.

У дошкільному закладі визначена українська мова навчання і виховання дітей.

Навчально-виховний процес у дошкільному закладі здійснюється   Базовим компонентом дошкільної освіти  та  реалізується  згідно  з  Державною базовою програмою   та   іншими  додатковими  програмами  розвитку  дітей, затвердженими МОНмолодьспортом.

З метою своєчасного виявлення, підтримки та розвитку обдарованості, природних нахилів та здібностей дітей, дошкільний заклад може організовувати освітній процес за одним чи кількома пріоритетними напрямами.

Дошкільний заклад може надавати додаткові освітні послуги, які не визначені Державною базовою програмою на основі угоди між батьками або особами, які їх замінюють та дошкільним закладом в межах гранично допустимого навантаження дитини, визначеного Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством охорони здоров’я України.